top of page
ARSTUDIO_Gulbinai_92.jpg

MĖGAUKITĖS
AR-STUDIO

ELITINIO INTERJERO TIEKĖJAI

Čia rasite „AR-STUDIO“ portfolio. Per daugelį metų didžiuojamės, kad sulaukėme daugybės klientų pasitikėjimo ir lojalumo. Mūsų pagrindinės vertybės: šeima, tradija ir ilgaamžiškumas. Su aukštos klasės interjerais dirbame jau daugiau nei 15 metų, o skonio ir elegancijos suvokimas yra paveldimas iš kartos į kartą šeimoje puoselėjant architektūrinį suvokimą ir dizaino kultūrą.

GALERIJA:
ARstudio_092
ARSTUDIO_161
AR-STUDIO
ARstudio_VJG_Biblioteka_101
ARSTUDIO_67
ARSTUDIO1

PASLAUGOS

Mes siūlome įvairias paslaugas savo klientams. Priklausomai nuo to, kokia bendradarbiavimo forma jums būtų patogesnė. Esame medinių elementų gamintojai, kurie dirba tiek su privačiais asmenimis, tiek su verslais.

Standartizuotų serijinių objektų gamyba

Ar jūs esate interjero elementų tiekėjas? Mes gaminame nestandartines duris, turėklus, pakopas, lubų karnyzus, baldus ir taip toliau. Atsiųskite mums užklausą, mes jums atsakysime dėl bendradarbiavimo ir kainų.

Indvidualių interjerų gamyba pagal jūsų dizaino projektą

Ar esate statybos įmonė, dirbanti pagal užsakymą viešoje erdvėje, o gal tiesiog klientas, turintis specifinių poreikių? Esame čia, kad padėtume. Turime daugiau nei 15 metų patirtį individualaus interjero gamyboje. Nuo privačių vilų iki nacionalinių muziejų ir teatrų.

Pagalba su gamybos procesais. Prototipavimas

Ar turite dizaino objektą, kurį norite pagaminti? Galbūt jums reikia ne visos paslaugos, o tik šiek tiek papildomos pagalbos? Mes galime būti jūsų partneriais. Derindami žinias,  pažangiausias technologijas ir meistrų įgūdžius, galime pagaminti aukštos kokybės dizainą.

JŪSŲ PATIKIMAS ISO PARTNERIS...

...Esame sertifikuoti pagal ISO 9001 ir ISO 14001

Trokštate gero dizaino, bet vis tiek norite būti ekologiški? Šie produktai kaip tik jums:

Būdami šeimos įmonė galvojame apie žemę, kurią paliksime savo vaikams ir anūkams. Štai kodėl mes stengiamės, kiek galime, mažinti išmetamų žaliavų kiekį savo gamyboje. Daugelis pagal užsakymą pagamintų interjero atliekų perprojektuojamos į dizaino objektus.

SUSISIEKITE SU
MUMIS

Klevų al. 46, Lentvaris 25101, Lietuva

(8-610) 33663

bottom of page